تبلیغات

از درج هرگونه تبلیغات و مطالب هرز معذوریم

نمایندگان مجلس ایران: آمریکا در سوریه شکست خواهد خورد

نمایندگان مجلس شورای اسلامی ایران با محکوم کردن حمله آمریکا و متحدانش به سوریه ابراز اطمینان کردند: آمریکا همانند هفت سال گذشته در سوریه شکست خواهد خورد.

نمایندگان مجلس شورای اسلامی ایران روز یکشنبه با صدور بیانیه‌ای اعلام کردند: آمریکا محور جهانی شرارت با همدستی انگلیس و فرانسه با حمله به سوریه در روز مبعث پیامبر عظیم الشأن اسلام (ص)، اوج دشمنی و خصومت خود را با امت‌اسلامی به نمایش گذاشت.

دراین بیانیه آمده است: آمریکایی‌ها در طول هفت سال گذشته در جنگ نیابتی و با بکارگیری ده‌ها هزار تروریست آموزش دیده در پایگاه نظامی کشورهای همسایه سوریه و با استفاده از ظرفیت‌های گسترده هم‌پیمانان اروپایی و منطقه‌ای نتوانستند ساختار سیاسی حاکم بر سوریه مبتنی بر آرای مردم را تغییر دهند و شکست خوردند.

نمایندگان مجلس شورای اسلامی ایران تاکید کردند: آمریکایی‌ها امروز هم در آستانه حل سیاسی بحران سوریه و پیروزی مردم این کشور، یک بار دیگر به آتش‌افروزی اقدام و با کمک انگلیس و فرانسه به سوریه حمله موشکی کردند.

بیانیه نمایندگان مجلس شورای اسلامی ایران می‌افزاید: تأسف‌بارتر اینکه همداستانی و حمایت برخی از کشورهای عربی و اسلامی است که از جنایت آمریکا استقبال کردند و موجی از تنفر را درمیان امت اسلامی به وجود آوردند.

آمریکا، فرانسه و بریتانیا، بامداد روز شنبه به بهانه حمله شیمیایی در منطقه “دوما” حومه دمشق و متهم کردن دولت سوریه در این حمله ادعایی، بدون اجازه شورای امنیت سازمان‌ملل متحد به این کشور حمله کردند.